• Головна
  • Біля храмів чатуватиме поліція: жителів Тернопільщини чекає Великдень без походу в церкву
08:27, 26 березня 2020 р.

Біля храмів чатуватиме поліція: жителів Тернопільщини чекає Великдень без походу в церкву

Біля храмів чатуватиме поліція: жителів Тернопільщини чекає Великдень без походу в церкву

Президент України Володимир Зеленський заявив про підготовку проекту «Великдень вдома», який допоможе відсвяткувати вдома, не збираючись натовпами у церквах.

Про це Зеленський сказав головам облдержадіністрацій та міським головам обласних центрів на селекторній нараді, повідомляє УНІАН.

«Керівники церков розуміють, що богослужіння можна проводити онлайн, у вигляді відеоконференції. Якщо якийсь обряд вимагає присутності людей, то треба обмежувати кількість прихожан. Усі очільники церков погоджуються з цим», – заявив Зеленський.

Учасники селекторної наради розглянули можливість розміщення патрулів біля храмів та церков. У разі великого скупчення людей вони мають проводити бесіди з парафіянами й роз’яснювати, що збиратися натовпами небезпечно не лише для них самих, а й для здоров’я оточуючих.

Зеленський повідомив, що існує домовленість з главами церков щодо долучення за потреби їхніх представників до обласних штабів, які займаються запобіганням поширенню COVID-19. Однак, наголосив президент, найскладнішим залишається питання Великодніх свят.

«Великдень зазвичай збирає у церкві багато людей. Серед них і ті, хто приїхав з-за кордону. Тому зараз ми готуємо та вже скоро презентуємо проект «Великдень вдома», який допоможе відсвяткувати це велике свято вдома, не збираючись натовпами у церквах», – сказав він.

Цього року Великдень святкуватимуть 19 квітня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Великдень #карантин #храм #церква #поліція #патрулі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...