Тернопільщина: підписи проти закриття лікарні надішлють Президенту

10 лютого відбулися збори громади села Конюхи Козівського району Тернопільської області.

Основне питання зборів: закриття лікарні, яка обслуговує не тільки 2600 жителів села, а й і сусідніх (1400). Відстань від села до райцентру близько 35 кілометрів. Враховуючи що дороги до села просто “ідеальні” для транспорту , адже, на те, щоб швидка приїхала потрібно близько 1,5 години.

- А ще якщо зважити той факт, що в зимі село перекурює, і тижнями без транспортного зв’язку то закриття лікарні призведе до великої кількості смертей, – розповідає Погляду Василь Мудло.  – На даний момент у лікарні, на 10 ліжок припадає 20 хворих. Варто взяти до уваги, що всі ремонти, які зроблені в лікарні зроблені за кошти селян та різноманітних спонсорів, тому, що тих коштів, які закладено на лікарню в бюджеті (700-800 тисяч грн.) не вистачає на нормальне її функціонування.

За словами чоловіка жителі кожного місяця допомагають, як і фінансово, так і продуктами.

На зборах було прийнято рішення: збирати підписи проти закриття лікарні, направивши їх місцевій владі та президенту держави. Участь в зборах взяло близько 300 осіб, які готові будь-яким чином боротися за здоров’я та майбутнє їхнього села.

Тернопільщина: підписи проти закриття лікарні надішлють Президенту, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі