• Головна
  • ЄС виділив 80 млн євро для допомоги Україні у боротьбі з коронавірусом
21:01, 30 березня 2020 р.

ЄС виділив 80 млн євро для допомоги Україні у боротьбі з коронавірусом

ЄС виділив 80 млн євро для допомоги Україні у боротьбі з коронавірусом

Європейська комісія виділяє Україні близько 80 млн євро фінансової підтримки на боротьбу з коронавірусом і його наслідками. Про це повідомляє представництво ЄС в Україні.

Як інформує "Еспрессо", 80 млн євро будуть виділені в межах першого пакету підтримки. Кошти спрямують на підтримку системи охорони здоров'я і підтримку економіки України. Зокрема мова йде про підтримку малих і середніх підприємств шляхом надання ліквідності, в тому числі через міжнародні фінансові установи. Як зазначив єврокомісар Олівер Варга, ЄК підтримує реакцію України на різке збільшення потреб в охороні здоров'я та соціальній допомозі, а також необхідність захистити бізнес і робочі місця.

"Європейський союз вітає заходи, прийняті українським урядом у відповідь на поширення Covid-19. Ми визнаємо складність деяких з цих рішень. ЄС продовжуватиме підтримувати Україну в цьому безпрецедентному кризі і сприяти її впливу на систему охорони здоров'я, повсякденне життя людей і економіку, а також підготувати комплекс заходів допомоги для окремих країн-партнерів і регіону Східного регіону в цілому ", - йдеться в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #ЄС #80_млн_євро_допомоги
Оголошення
live comments feed...