Ромчика Сасанчина надурили в Адміністрації Президента

10-річний школяр з маленького села Садки, на Тернопільщині Роман Сасанчин, який здобув всеукраїнську популярність, завдяки телешоу „Голос. Діти" в травні планує летіти на пісенний фестиваль в італійський Неаполь.

Від часу участі в проекті він встиг двічі виступити на сцені палацу „Україна", зараз знімається в проекті „Квартал 95". Часто виступає на місцевих концертах. Після перемоги в конкурсі ним цікавилися кілька продюсерів, та представники Адміністрації Президента.

„Після того, як Ромчика по телевізору показали, подзвонили до нас з Адміністрації Президента. Розпитували як справи, питалися чим помогти. Жіночка казала, що як Ромчик піде вчитися, то будуть йому навчання оплачувати. Але скільки то ще часу, поки він вчитися піде. Дружина каже – ви ж до того часу забудете. Відповіли, що аби ми не думали, що забудуть, то будуть платити йому щомісяця депутатську стипендію, як талановитій дитині. Але тільки пообіцяли, а після того не дзвонили. Дружина мала тої жінки, що телефонувала мобільний, сама передзвонювала – вона трубку перестала брати. Подзвонили з чужого номера – взяла. Каже: „Так-так, всьо буде". І знову трубку не бере" ― розповів Gazeta.ua батько юного співака Василь Сасанчин. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі