Тернопільщина: школи на карантин через грип не закривають

Школи на карантин через грип і гострі респіраторні вірусні інфекції на Тернопільщині не закривають, хоч захворюваність росте, проте до епідпорогу ще далеко, кажуть в обласні Держсанепідслужбі.

- Поки що такого нічого ніде не зачинялося. Відповідно, все це залежить від ситуації на місцях і від кількості дітей, які не прийшли в школу і, крім того, має бути причина, що вони дійсно хворі на гострі респіраторні вірусні інфекції, тому що відсутність дітей в класах може бути по різних причинах, - розповідає тв4 начальник епідеміологічного відділу головного управління Держсанепідслужби в Тернопільській області Марія Павельєва.

Кількість дітей серед тих, хто захворів на Тернопільщині на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції, перевалила за половину, кажуть у Держсанепідслужбі. Загалом же, як і прогнозували на лютий, кількість хворих на ці недуги у нашій області, як і в усій Україні, росте. Зокрема, сприяє цьому погода.

- Порівняно з 5 тижнем відмічається ріст захворюваності на 7,8%. Шостий тиждень року - це з 4 по 10 лютого. Показник на десять тисяч складає 38,8 випадків проти епідпорогового значення 74,5. Тобто ще ми досить далеко до порогу, але все рівно підростає захворюваність. Всього за 6 тиждень захворіло 4 тисячі 182 особи. Із них питома вага дітей до 18 років - майже 60%, і школярів - 33%. Відповідно, зросла кількість госпіталізованих - 216 осіб, з них 140 дітей, - каже Марія Павельєва.

В осласті зафіксовано штами грипу А і В. Ніхто із захворілих на грип на Тернопільщині цьогоріч не помер, кажуть санітарні лікарі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі