У Тернополі правоохоронці розшукують псевдопрацівницю соціальної служби (фото)

До працівників міліції звертаються люди, які потерпіли від шахраїв. У так званій «групі ризику» на першому місці знаходяться особи похилого віку. Саме вони найчастіше через свою довірливість потрапляють на гачок пройдисвітів, втрачаючи чималі суми грошей.

Нещодавно жертвою шахрайки стало подружжя пенсіонерів із обласного  центру. Після візиту псевдопрацівниці соціальної служби старенькі не дорахувалися майже десяти тисяч гривень.

В обідню пору до помешкання пенсіонерів завітала невідома жінка, яка представилася працівницею соціальної служби. Пояснила подружжю, що їм, як дітям війни, прийшла допомога з Німеччини у розмірі 600 євро. «Соціальна працівниця» сказала, що має дві купюри номіналом 500 євро і попросила здачі. На підтвердження своїх слів віддала стареньким гроші. Не запідозривши нічого лихого, довірливі пенсіонери віддали «благодійниці» здачу, а це майже п’ять тисяч гривень. Після отримання готівки жінка поспішила зникнути.

Правда відкрилася тоді, коли пенсіонери  помітили, що після візиту «добродійки» з їх сховку зникло ще п’ять тисяч гривень. А євро, які лиходійка залишила, виявилися фальшивими. Співробітники міліції вживають заходів, щоб розшукати шахрайку.
Правоохоронці склали фоторобот підозрюваної. Уважно придивіться та повідомте міліціонерів, якщо у вас є інформація про невідому.
Жінка на вигляд 45-50 років, зростом приблизно 160-165 сантиметрів, худорлявої статури, очі сірого кольору. Розмовляла російською мовою.  Була одягнена у сірий плащ, берет.

У Тернополі правоохоронці розшукують псевдопрацівницю соціальної служби (фото), фото-1

Контактні телефони: (0352)27-13-00, 0979904058.
Працівники міліції застерігають бути пильними та  обачними при спілкуванні із незнайомими людьми. Перевіряйте посвідчення в осіб, які представляються працівниками різних соціальних служб. Намагайтеся зателефонувати у ті служби і поцікавитися, чи насправді у них працює така особа. Проте, найкращим варіантом у такій ситуації буде звернення «гарячими слідами» до правоохоронців.   

Пам’ятайте – дотримуючись елементарних заходів безпеки, ви зможете зберегти майно і уникнути неприємних переживань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі