• Головна
  • Правоохоронці не пускатимуть тернополян на Дальній пляж (ВІДЕО)
15:04, 11 квітня 2020 р.

Правоохоронці не пускатимуть тернополян на Дальній пляж (ВІДЕО)

На цих вихідних поліція не пускатиме тернополян на Дальній пляж та патрулюватиме парки.

Про це розповів начальник управління патрульної поліції в Тернопільській області Богдан Шевчук під час скайп-включення з журналісткою медіаплатформи "Файне місто".

За його словами, дорогу на Дальній пляж у суботу та неділю перекриють автомобілем патрульної поліції. Також проїзд закриють біля водної арени в Білій.

Також по місту буде ходити 19 піших нарядів, до складу яких входять працівники головного управління Нацполіції, муніципальної інспекції, Нацгвардії та військкомату.

Нагадуємо, що з 6 квітня в Україні посилили обмежувальні заходи під час карантину. Відтепер забороняється відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Дальній_пляж #правоохоронці #карантин

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...