У Тернополі в маршрутках «промишляють» кишенькові злодії

В міському транспорті часто можна стати свідком конфліктної сцени, особливо у маршрутних таксі. Чи то пенсіонери вияснюють з водієм, чи то він не справляється з керуванням, – не там зупинився, або взагалі проїхав зупинку. Але історія не про це.

"Нещодавно я поверталася додому із зустрічі. Їхала зі своєю подругою 14 маршруткою. Мені потрібно було виходити на вулиці Л. Українки, а вона їхала на ринок. Коли ми доїжджали до зупинки, я заздалегідь попрощалася та наближалася до виходу, бо багато людей. Мені стало цікаво: котра година? Потягнувши руку у кишеню, раптом відчула, що там ще одна рука, і тримає мій мобільник. Міцно стиснувши долоню незнайомця, викрикнула: «Куди?».Чолов’яга років 35 швидко забрав пальці, і опустивши голову, – обернувся; маршрутка зупинилася, і я змушена була вийти. Ледве зрозуміла, що мене майже обікрали. Так, я ледь не залишилася без мобільного телефону," - розповідає тернополянка.

Для кишенькових злодіїв якраз «на руку» місця, де багато людей. Тому остерігайтеся та будьте пильними. Ніхто не знає, що його завтра чекає.

Тернопільська липа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі