• Головна
  • Переваги використання платіжних систем
Реклама
13:12, 8 квітня 2020 р.

Переваги використання платіжних систем

Реклама

Платіжна система - це система прийому платежів за товари та послуги через інтернет. Платіжна система встановлюється на інтернет-магазин або веб-портал та дає відвідувачам можливість здійснювати покупки прямо на сайті https://www.kassa24.kz/. Для того, щоб клієнт міг з легкістю зробити покупку, на сайті повинен діяти простий, безпечний та зрозумілий платіжний сервіс.

До появи електронних грошей оплатити товари або послуги можна було двома способами: готівкою або банківським чеком. У будь-якому випадку, це вимагало особистого контакту продавця і покупця, але впровадження бізнесу в інтернет привело до появи платіжних систем, що мають свої переваги. У більшості випадків їх використання виправдане: вони істотно спрощують прийом платежів в інтернеті.

Переваги платіжних систем досить численні:

  • Доступність. Будь-який користувач інтернету, який має електронний рахунок або банківську карту, може здійснити платіж за лічені хвилини, діючи з докладної інструкції.
  • Швидкість. Проведення платежу займає кілька секунд, в окремих випадках - до хвилини. Похід в магазин, відправка платежу поштовим відправленням або банківським чеком зайняла б значно більше часу.
  • Безпека. Багато хто прагне зберігати всі гроші в готівковому вигляді, тому що так їх складно вкрасти. На ділі ж всі електронні платежі захищаються сучасними протоколами захисту SSL, та здійснюючи платіж через надійну платіжну систему (наприклад, через платіжний агрегатор), ви можете не переживати за збереження ваших коштів.
  • Вигода. Банківські та поштові платежі обкладаються комісією, яка може бути досить великою. Платіжні системи стягують комісію тільки за переказ, а її сума рідко буває більше 1%.
  • Контроль. Історія платежів зберігається на серверах платіжної системи і може бути надана за першим запитом.

Платіжні системи зарекомендували себе як надійний засіб проведення платежів. Компанії підключають платіжну систему до сайту. Всю технічну роботу по установці платіжного модуля технічні фахівці проводять самі. Для здійснення підключення сайту до платіжної системи необхідно залишити заявку або зв'язатися з фахівцями за вказаними контактними даними.

На питання «що таке агрегатор платежів?» можна відповісти що це зручний сервіс, який дозволяє власнику сайту приймати онлайн-платежі від клієнтів, спрощує процес здійснення покупки і забезпечує безпеку грошових операцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...