Азаров рекомендуватиме Президенту змінити очільника Тернопільської ОДА?

З якою місією їде на Тернопілля Прем’єр-міністр Микола Азаров? За достовірними даними, до Тернополя у найближчі дні з робочим візитом має приїхати Прем’єр-міністр України Микола Азаров та куратор Тернопільщини від центральної влади Раїса Богатирьова.

firtash_agro

Що це схоже на правду, говорить той факт, що в Тернопільському медичному університеті вже більше тижня «шмот» – відповідні працівники вичищають кожен куток навчального закладу. Нагадаємо, саме цей вуз зазвичай з давніх-давен полюбляє під час відвідувань Тернополя «регіоналівська» влада.

Як стверджує Номер один достовірне джерело, очікується, що Прем’єр Микола Азаров вкаже тернопільському губернатору Валентину Хоптяну на його основні недоліки і по приїзді до столиці рекомендуватиме Президенту Віктору Януковичу змінити очільника Тернопільської ОДА.

Нагадаємо, пан Валентин вже отримав першу догану через те, що Тернопільщина – єдиний регіон в Україні, який і досі не прийняв обласного бюджету. Ще раніше Прем’єр-міністр визнав незадовільною роботу чинного голови Тернопільської ОДА В. Хоптяна з приводу недофінансування бюджетної сфери області наприкінці 2012 року.

Оскільки у переддень приїзду Азарова знову не прийнято обласного бюджету, відповідно можна зробити висновок, що доля Хоптяна визначена і цілком ймовірно, що друга догана нашому губернаторові має стати офіційною причиною його відставки. Відповідно вже нова команда в «білому» домі буде вирішувати питання бюджету, нових депутатів обласної ради та прихильного до адміністрації голови ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі