Сергій Притула планує провести в Тернополі елітні змагання між веслувальниками

Ще у минулому році в нашому місті був започаткований проект «Тернопіль – студентська столиця України». Така ініціатива належить місцевій владі, представникам громадських організацій та активним тернополянам.

– Мета цього проекту – позиціонувати наше місто ще раз з позитивного боку. Цього разу з боку студентства, як місто, яке є найкращим, найбільш комфортним для проживання, для навчання молоді, для студентства, каже один з міських чиновників.

В рамках цього проекту також планують у Тернополі покращити освітню інфраструктуру, створити зручні умови для проживання та відпочинку студентів, і багато іншого. Серед уже проведених заходів – фестиваль «Студентська доба», дебатний клуб «ДеБатл» та фестиваль сучасної музики і літератури. Далі на студентів чекають ще більш масові і видовищні заходи. Зокрема, восени планують провести міжрегіональний студентський фестиваль «Студфест» і змагання на човнах на тернопільському ставі.

– Ми сподіваємося, що вже в вересні цього року ми втішимо тернопільського студента яскравим видовищем. А саме – змаганнями між веслувальниками на класичній, фактично королівській, елітній, академічній «вісімці». Надзвичайно складний вид спорту. В Україні він мало розвинений. Всього біля п’яти професійних команд, які змагаються у цьому виді спорту, –  розповів відомий телеведучий та екс-тернополянин Сергій Притула, котрий теж долучився до цього проекту.

Взяти участь у таких змаганнях запропонували чотирьом найбільшим вузам нашого міста. Дехто вже навіть і зголосився.

ЗЗ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі