Хоптян і Головко попали в новий кліп «Скрябіна» (відео)

Кліп на пісню «Руїна» залив учора на You Tube лідер «Скрябіна» Андрій Кузьменко.

Всі кадри кліпу зняті були з машини протягом 4-годинної поїздки Кузьми за маршрутом Миколаїв - Калуш -Івано-Франківськ -Тернопіль - Кременець - Дубно - Луцьк. У кліпі демонструються розвалені хати, розбиті дороги, понищені фасади будинків, жалюгідні зупинки та старенькі бабці, які долають дороги між селами пішки.

При цьому на Тернопіллі в кадр попали біг-борди уже діючого нардепа Михайла Головка та голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна, на яких вони з посмішками вітають трудяг із Новим роком та Різдвом. Їхні зображення у кліпі супроводжують рядки про те, що в нашій країні «на повну ногу живуть лиш одні депутати, всі інші грають ролі у кіно про лохів».

«Ми звикаємо до того, що оточує нас, а коли бачимо це на екрані - воно ШОКУЄ! Це - наша країна. Це - Ми з Вами! І, повірте, зі сторони ми виглядаємо страшно! І це всього - навсього 320 км із 150000 км шосейних доріг України. Ми пересувалися виключно ЦЕНТРАЛЬНИМИ ТРАСАМИ ! Уявіть собі, що робиться в стороні від них...», – описує зняте Кузьма.

При цьому в коментарях до нового кліпу люди дорікають йому, що і він сам причетний до того, що Україна стала країною руїни, адже періодично напередодні виборів традиційно виступав на концертах за провладні партії та проекти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі