• Головна
  • Хто з тернопільських пенсіонерів отримає одноразову допомогу в квітні?
10:28, 22 квітня 2020 р.
6

Хто з тернопільських пенсіонерів отримає одноразову допомогу в квітні?

У квітні більшість пенсіонерів на Тернопільщині отримають грошову допомогу у розмірі тисячі гривень. Такі виплати передбачені і для отримувачів державних соціальних допомог.

Нараховуватимуть грошову допомогу тим пенсіонерам, виплати яких менші п’яти тисяч гривень, – пояснює зз директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський. Також доплати призначать тим жителям краю, що замість пенсій через відсутність стажу отримують соціальні допомоги.

“Передбачено виплату одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 у сумі 1000 гривень окремим категоріям населення. Зокрема, це пенсіонери, розмір пенсії яких з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації пенсії, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не перевищує 5000 гривень станом на 1 квітня 2020 року. А також – одержувачі державної соціальної допомоги, особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю та одержувачі державної соціальної допомоги, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю; одержувачі тимчасової державної соціальної допомоги, непрацюючі особи, які досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату. Виняток – особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю, які одночасно з цією допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

В Україні виплати у розмірі тисячі гривень отримає понад 10 мільйонів людей. Вони обійдуться державному бюджету в 10 мільярдів гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #пенсіонери #виплати

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Стьопа
22 квітня 2020 р., 10:39
А працюючому пенсаку в якого зарплата понад 10 тис плюс пенсія 3 тис та ще і плюс 1000 це не зажирно врахуте це пане боярський і хай пенсійний фонд внесе корективи і спрямує ту тисячу хто справді нужденний
Лікар
22 квітня 2020 р., 11:33
Не люблю матюки,но скільки можна вже п..діти?вже пітори місяці.не можете не беріться.не має з чого не обіцяйте.хоч капля порядності є?скільки вже відійшло не дочекавшись?чекаєте поки ще відійдуть заборонивши пенсіо.в парк виходити?цинізм вищоі марки.
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК накриє повістками і штрафами прямо з 1 липня масово, долю мобілізованого насправді вирішить це": мобілізація, ВЛК
"Дощ і потужне похолодання чекають в Україні прямо завтра, гроза та злива затоплять місцевість": куди суне люта негода?
Кабачки можна заморозити на зиму: як це правильно зробити і не зіпсувати овоч
"Несамовитий дощ і гроза ринуть потоками на тлі спеки, негода пре тільки в конкретні області": де в Україні буде злива?
Оголошення
live comments feed...