• Головна
  • В Тернополі на коронавірус захворіли три працівники прокуратури
16:15, 22 квітня 2020 р.

В Тернополі на коронавірус захворіли три працівники прокуратури

На даний момент проводиться перевірка усіх працівників на наявність коронавірусної інфекції COVID-19.

Зазначена інформація надійшла від джерел видання “Політерно” в обласному лабораторному центрі та місцевій прокуратурі. Серед осіб, у котрих виявлено захворювання, один з керівників установи.

У Тернопільській місцевій прокуратурі підтвердили наявність коронавірсу covid-19 у 4 працівників. Оскільки перебіг захворювання- безсимптомний, вони перебувають вдома, на самоізоляції. У решти співробітників тести негативні. Проведена дезінфекція приміщенння. Прокуратура працює у штатному режимі.

За даними Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом 21 квітня в області зафіксовано 36 підтверджених випадків COVID-19. З них троє тернополяни.

+3 підтверджених випадків COVID-19 у Тернополі станом на 10.00 22 квітня. Загалом у місті 34 випадки.

COVID-19 виявили і підтвердили лабораторно за допомогою ПЛР-систем у трьох тернополян. Це дві жінки та чоловік віком від 30 до 35 років. Хворі почувають себе добре і перебувають на амбулаторному лікуванні вдома.

Загалом під початку епідемії коронавірусу підтвердили 34 випадки COVID-19 серед тернополян. 1 хворий – одужав.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #прокуратура #коронавірус

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Амоній
22 квітня 2020 р., 16:32
Бо грішнії вони.
.
22 квітня 2020 р., 17:56
Тревожные вести приходят с "ДНР" и "ЛНР". "Молодые республики" в опасности: террористы пытаются свергнуть бандитов и установить хунту вместо диктатуры... У них серьезные идеологические противоречия: наркоманы против алкоголиков. https://censor.net.ua/ua/n408540
Останні новини
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
"Свіжий тариф на газ в Україні оприлюднено": названо нову ціну, хто з українців тепер платитиме більше
"За кілька місяців настає кінець, стаж пропаде": українцям, які почали працювати ще до 2004 року, треба негайно зробити це
Оголошення