• Головна
  • На Тернопільщині з Дністра витягнули 215 м браконьєрських сіток (ВІДЕО)
17:30, 23 квітня 2020 р.

На Тернопільщині з Дністра витягнули 215 м браконьєрських сіток (ВІДЕО)

Поблизу села Горигляди Монастириського району рейдова група Івано-Франківського рибоохоронного патруля з Дністра витягнула 9 сіткоснастевих знарядь лову загальною довжиною 215 метрів. Пише Терен.

Про це повідомили на сторінці патруля у Facebook.

У сітках виявили «аж» одного живого бичка-кругляка та одну живу марену звичайну. Рибини після звільнення із заплутаної сітки, випустили назад, у Дністер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Петро
24 квітня 2020 р., 21:16
То капля в морі
Останні новини
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення