Партнерський матеріал
09:57, 12 квітня 2020 р.
Екіпіровка для бодібілдингу
Партнерський матеріал
Екіпірування для бодібілдингу - це одяг і спеціальні аксесуари, які необхідно або бажано використовувати під час занять в тренажерному залі. Звичайно, не всі елементи можуть знадобитися, але якщо ви всерйоз вирішили зайнятися бодібілдінгом і плануєте працювати з граничною вагою, то варто уважніше поставитися до вибору екіпіровки. Її якість може безпосередньо позначитися на Вашому здоров'ї.
До речі, зверніть увагу на якісні спортивні добавки. Наприклад, діанабол (Testosteron Enantat) - сприяє затримці протеїну, кальцію, фосфору та інших корисних речовин, при цьому, затримка рідини в вашому організмі мінімальна. Або сустанон - це суміш чотирьох різних ефірів тестостерону. Кожен з ефірів засвоюється з різною швидкістю, а це дозволяє їм включатися в різний час, що дозволяє препарату довго функціонувати в організмі і постійно працювати над збільшенням м'язової маси. Для німецькомовних атлетів потрібно ввести в пошукову систему Anavar kaufen або sustanon bodybuilding і вибрати підходящого продавця.
Ось основні елементи екіпіровки для бодібілдингу:
1. Одяг повинен бути легким, зручним і не перешкоджати диханню шкіри. Костюм має бути достатньо вільним або еластичним, щоб не сковувати рухи і не перешкоджати нормальному кровообігу Звичайно, одяг завжди повинен бути чистим. Якщо ви просто його просушите, то він буде погано вбирати піт і стане відмінним середовищем для деяких збудників шкірних захворювань. Та й запах застояного поту здатний зіпсувати настрій не тільки Вам, але і Вашому оточенню.
2. Взуття - дуже важливий елемент екіпіровки. Неправильне взуття може не тільки заважати правильно виконувати вправи, а й стати причиною травм. Ніколи не займайтеся в тренажерному залі в шльопанцях! Взуття має бути чітко зафіксованим на нозі і мати тверду підошву. Ще одним видом взуття для бодібілдингу можуть бути штангетки, які добре підходять для присідань і станової тяги.
3. Страхувальний пояс - широкий щільний ремінь, який одягається на поперек під час виконання таких вправ як станова тяга, присідання, тяга в нахилі, жими. Він запобігає ризику отримання травми, підтримуючи хребет в стабільному положенні. Застібати пояс слід досить сильно, але стежте, щоб він не заважав правильному диханню. Носити пояс весь час не можна, його потрібно одягати перед підходом і знімати після.
4. Напульсники і еластичні бинти важлива складова екіпіровки бодібілдера. Їх одягають на зап'ястя або лікті при різних жимах, присіданнях, поштовхах. Якщо зафіксувати бинти туго, вони стабілізують кисть, захищаючи спортсмена від травм. Довгі бинти намотують на коліна, що дає додаткову стійкість колінному суглобу і дозволяє виконувати вправи з великою вагою.
5. Магнезія - цей аксесуар являє собою порошок, який наносять на руки для того, щоб збільшити зчеплення шкіри рук зі штангою. Мінусом магнезії є наявність мозолів, уникнути яких не вийде.
Крім перерахованого, спортсмени також можуть використовувати лямки, секундоміри і пульсометри, рукавички. Кожен вибирає для себе те, що дійсно необхідно.
Ну і звичайно, не забувайте про пляшку для води або шейкер, а також рушник. А краще мати при собі 2 рушники: одним витираємо піт з обличчя під час тренування, а інший знадобиться після душу.
Всім продуктивних тренувань!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:24, 25 вересня
14:49, 23 вересня
11:25, 30 вересня
15:11, 23 вересня
00:00, 9 вересня
live comments feed...