• Головна
  • Безліміт на супутниковий інтернет: нові можливості без обмежень
Новини компаній
16:07, 29 квітня 2020 р.

Безліміт на супутниковий інтернет: нові можливості без обмежень

Новини компаній

Підключення інтернету - просте і рутинне завдання для користувачів, які мешкають у багатоквартирних будинках. Трохи інакше йдуть справи у жителів приватного сектора і віддалених районів, яким доводиться стикатися з труднощами при проведенні комунікацій. Проте існує спосіб розв'язати проблему - підключити супутниковий зв'язок.

Безліміт на супутниковий інтернет: нові можливості без обмежень, фото-1

Як підключитися до супутникового інтернету

Для того, щоб скористатися супутниковим підключенням, потрібне спеціальне устаткування. На додаток будьте готові до відносно великому пингу: час відповіді сервера іноді досягає 500-600 мс, тому варто вибирати "швидкісний" тариф. Якщо ви хочете підключитися до безлимитному супутниковому інтернету, провайдер Датагруп дає таку можливість всього за 200 грн в місяць. Для зручності і економії вибирайте відповідний тариф - Start, Light, Smart або Optimum+IP. Жоден з планів не передбачає обмеження трафіку. Різниця полягає тільки в швидкості на завантаження і віддачу. По акції "Онлайн без меж" користувачам надається знижка до 60% залежно від вибраного тарифу, яка діє впродовж шести місяців.

Переваги технології

Спочатку швидкість обміну даними через супутник сильно відставала від можливостей дротяного інтернету, через що технологія не отримала велику популярність. Але з розвитком прогресу цю проблему вдалося розв'язати, завдяки чому супутникові технології упевнено конкурують з дротяними.

Безліміт на супутниковий інтернет: нові можливості без обмежень, фото-2

Переваги супутникового зв'язку :

  • хороша якість сигналу;
  • простота використання;
  • можливість підключення до інтернету незалежно від географічного положення.

Головний плюс технології полягає в тому, що вона робить інтернет доступним з будь-якої точки України. Більше не треба чекати, коли у ваш населений пункт або мікрорайон заведуть комунікації. Супутниковий інтернет повністю вирішує цю проблему. Виходьте в мережу на дачі, в селі або будь-кому другом видаленому населеному пункті. Географія значення не має!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...