• Головна
  • Тернополянам автоматично перерахували субсидії на неопалювальний період
13:03, 30 квітня 2020 р.

Тернополянам автоматично перерахували субсидії на неопалювальний період

Їх отримають ті домогосподарства, які користувалися субсидіями протягом 2019 — 2020 років. Також можуть звертатися інші малозабезпечені жителі області.

Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський. Звернення можна оформити й в онлайн-режимі.

Наразі у регіоні триває перерахунок субсидій на карантинний період. Нагадаємо, у цей час субсидіанти отримають додаткові виплати, пов’язані із збільшенням норм споживання енергії, пише зз.

“Станом на початок квітня в області субсидії на суму 334, 3 млн. гривень отримали 99 031 домогосподарств. Повністю виплачена березнева субсидія на суму 99 млн. гривень, яка була нарахована вчасно і виплачена у повному обсязі. Сьогодні місцеві управління соціального захисту населення завершують нарахування квітневої субсидії, враховуючи рішення Уряду щодо підняття на 50% соціальних нормативів при призначенні субсидій чи перерахунку субсидій», – розповів Вадим Боярський.

Нагадаємо, щоб продовжити отримання субсидії у наступному періоді, жителям краю не потрібно звертатися до органів соціального захисту населення. Оскільки перерахунок відбувається автоматично.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #субсидія #перерахунок

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Агент Кремля №452
30 квітня 2020 р., 13:11
Дякую Анатолію Шapiю за те що розказує про скрєпи майдану, вбивць (активістів, ветеранів ато), підтримує фінансово пенсіонерів в Донецьку яких кинула держава на призволяще, і за те що бороться з корупцією на усіх рівнях. #ЯШАРЮ 🎈✌️☺️
пенсіонер
30 квітня 2020 р., 14:57
Дякую!. Субсидії  надходили вчасно, без затримок.
Останні новини
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
"Свіжий тариф на газ в Україні оприлюднено": названо нову ціну, хто з українців тепер платитиме більше
"За кілька місяців настає кінець, стаж пропаде": українцям, які почали працювати ще до 2004 року, треба негайно зробити це
Оголошення