Тернополяни мали змогу поринути у феєрію венеціанського балу (фото)

Учні Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 18 разом з студентською молоддю Тернополя, завдяки Товариству «Обнова» мали змогу поринути у феєрію венеціанського балу. 

Захід відбувся 16 лютого 2013 р.Б. і розпочався з молитви, яку провів о. Роман Ваврих, парох церкви  Зарваницької Матері Божої УГКЦ, слів привітання Бицюри Леоніда Олексійовича, заступника міського голови  та директора школи Заброцького Руслана Петровича.

Поринути в атмосферу Середньовічної Венеції усі присутні змогли переглянувши п’єсу «Казка на воді», завдяки якій, кожен пересвідчився, що доля людини в Божих руках, потрібно тільки наважитись довіряти Йому. Кохання з першого погляду, безсилля проти волі батьків,  нові знайомства, єднання двох знатних родин Венеції,катання на гондолі під звуки романсів, справжня дружба  і навіть «побої» в шовкових рукавичках – все це відбувалось на сцені.

Свято продовжилось  танцями, невеличким фуршетом,  майстер класами по вивченню бансів.  В ритмі карнавалу, під звуки музики молодь згуртувалась і подружилась.

Товариство українських студентів-католиків «Обнова» щиро вдячне всім хто долучився до свята – отцю Роману Вавриху, адміністрації ТЗОШ № 18 і всім вже новим та постійним друзям, котрі завітали на свято.

Тернополяни мали змогу поринути у феєрію венеціанського балу (фото), фото-1

 dsc_0116

 dsc_0100

 dsc_0086

 4_wsm6y05mu

 awae5vd1ode

 

like.te.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі