• Головна
  • На КПП у Тернополі патрульні затримали водія "під мухою"
16:29, 30 квітня 2020 р.
1

На КПП у Тернополі патрульні затримали водія "під мухою"

Цього ранку у Тернополі патрульні поліцейські виявили двох кермувальників напідпитку. Одного з них зупинили на КПП.

"Першого горе-водія інспектор зупинив на контрольно-пропускному пункті, щоб спільно з медичними працівниками перевірити температуру тіла. Патрульний помітив у чоловіка ознаки алкогольного сп'яніння та запропонував пройти огляд на Драгері", – повідомляє Патрульна поліція Тернопільської області.

Результат виявився позитивним, прилад зафіксував 0, 88 проміле алкоголю в крові, що перевищує норму практично у 5 разів.

На водія поліцейський склав протокол за ч.1 ст. 130 (керування транспортним засобом в стані сп'яніння) КУпАП та відсторонив останнього від подальшого керування автомобілем.

З різницею у пів години, патрульні за допомогою лазерного пристрою Trucam зафіксували перевищення швидкісного режиму водієм автомобіля Renault. Інспектори зупинили автівку та під час спілкування з водієм, виявили у чоловіка ознаки алкогольного сп'яніння. 

Результат огляду виявився позитивним, прилад зафіксував 2.29 проміле алкоголю в крові громадянина, що суттєво перевищує допустимі законом межі. Окрім того, під час перевірки документів, патрульні встановили, що водій вже не вперше сідає за кермо напідпитку та ще від березня, за рішенням суду, позбавлений права керувати транспортним засобом.

Інспектори склали на водія протокол за ч. 2 ст. 130 (повторне протягом року керування транспортним засобом в стані сп'яніння) КУпАП та винесли постанову за ч.4 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, позбавленою такого пава) КУпАП й постанову за ч. 1 ст. 122 (перевищення обмеження швидкості) КУпАП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #КПП #водій #алкоголь

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Ярослав
2 травня 2020 р., 10:04
Штрафи дуже мізерні от і лізе алкашня за руль ,  Від 70 до 120 тисяч зробити штрафи то і в нетверезому стані буде думати  лізти за руль чи ні
Останні новини
Оголошення
live comments feed...