• Головна
  • В правоохоронців та ув'язнених на Тернопільщині діагностували коронавірус
18:17, 30 квітня 2020 р.

В правоохоронців та ув'язнених на Тернопільщині діагностували коронавірус

На Тернопільщині серед хворих на коронавірус 10 правоохоронців та двоє осіб під вартою.

Про це розповіли під час брифінгу, який відбувся 30 квітня, під час брифінгу розповів

Як зазначив начальник поліції Тернопільщини Олександр Богомол, вони проводять заходити щоб мінімізувати інфікування серед поліцейських, які працюють серед хворих.

«На сьогодні маємо 10 інфікованих правоохоронців. Якщо у мене зляжуть усі працівники, я їх простими громадянами замінити не зможу. Тому ми всі повинні бути зацікавлені, щоб підтримати лікарів, екстрені служби, поліцейських, працівників ДСНС, щоб зберегти ці служби, щоб вони могли надавати якісно послуги громадянам», — наголосив Олександр Богомол.

Правоохоронці закликають органів місцевого самоврядування щоб вони також контролювали дотримання санітарних норм населенням. Адже кожен представник місцевого самоврядування має можливості притягувати до адмінвідповідальності й складати протоколи та реагувати на порушення.

До слова, станом на 30 квітня на Тернопільщині 776 хворих на коронавірус, з яких 78 осіб одужало та 14 померло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #правоохоронці #коронавірус
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
"Тариф на електрику підвищили на 25%, нові ціни для українців з 1 вересня": вартість світла підскочила на десятки відсотків
"Град і шторм вдарять у цих областях України": синоптики попередили про дощі, негоду та небезпеку для авто і енергетики
Оголошення