До чого призводить порушення карантину: жахаючі кадри з тернопільської лікарні (ВІДЕО 18+)

До чого призводить порушення карантину: жахаючі кадри з тернопільської лікарні, Антоніна Сімаченко

Станом на 30 квітня на Тернопільщині 14 летальних випадків. В Україні 261 людина померла від коронавірусу. За останню добу – 11 летальних випадків. Майже у всіх жертв нового вірусу були супутні хвороби.

Рекомендації щодо поховання інфікованих новим типом коронавірусу Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило лише 8 квітня, хоча сам документ підписаний ще 27 березня.

Отож, контактувати безпосередньо із тілом потрібно в захисному одязі, респіраторі, рукавицях та окулярах. Тіло мають обробити дезінфекційним засобом й вкласти до герметичного мішка. Ховати небіжчика можна лише у щільно закритій труні, а на похоронної церемонії можуть бути присутніми щонайбільше – десять людей.

Під час церемонії вкрай важливо дотримуватися елементарних правил, кажуть лікарі. Одягати маски, тримати дистанцію, не торкатися обличчя, відмовитися від рукостискань – тут уже боятися треба живих. Адже після смерті, коли людина перестає дихати, з її легень більше не виділяється мокротиння, наповнене вірусами. Мікроорганізми, законсервовані всередині тіла, згодом гинуть.

У Тернополі дотримуються розпорядження головного санітарного лікаря України: тіла померлих від коронавірусу дезінфікують, поміщають в герметичний пакет, а вже потім – у труну, – повідомляє Файне місто.

Тернопіль карантин коронавірус лікарня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі