У Тернополі звинувачують медиків, які відправили дитину з пухлиною головного мозку додому, бо думали, що у неї отруєння (ДОКУМЕНТ)

15-річна жителька Тернопільщини Надія Пастух потребує допомоги небайдужих. У дівчини виявили пухлину головного мозку. Операція вартує щонайменше 10 000 доларів США. Пишуть Тернополяни.

 Про це у спільноті «Фейсбук» пише її родичка Олена Іванова. За словами жінки, у Тернополі лікарі не поспішали надавати допомогу дитині, яку в медзаклад привезла «швидка».

«Напередодні, Надійка погано себе почувала (скаржилася на біль в голові та проявилася рвота), думали банальне отруєння їжею. До вечора стан погіршувався, викликали швидку. Приїхавши в приймальне відділення дитячої обласної лікарні м. Тернополя, лікарі теж схилялись до отруєння. Призначивши лікування, відправили маму з дитиною додому на дистанційне лікування (через ситуацію в країні Covid-19)», — пише пані Олена.

Та по дорозі назад, дівчинка втратила свідомість і її знову терміново доставили в теж приймальне відділення. І лише тоді їй надали невідкладну медичну допомогу.

«Прийшовши до тями вона знову скаржилась на біль в голові і втому. Лікарі призначили глобальне обслідування і на МРТ виявили пухлину. До ранку Надійці стало гірше, зараз дитина знаходиться в реанімації в стані коми», — йдеться у дописі родички хворої.

Тепер дівчинці потрібна операція, яку проводитимуть у м. Києві, на що потрібно великі кошти ( на початок до 10000$). Надійка із багатодітної сім‘ї і така сума для них є не підйомною. Проводиться збір коштів з родини, знайомих друзів та односельчан.

Небайдужих мешканців Тернопільщини також просять долучитися до доброї справи, адже кожен, навіть невеличкий внесок, може стати порятунком для Надійки.

Кошти на лікування землячки просять надсилати на картковий рахунок матері дівчинки — Пастух Тетяни Володимирівної. Номер картки: 4149499345956617

У Тернополі звинувачують медиків, які відправили дитину з пухлиною головного мозку додому, бо думали, що у неї отруєння (ДОКУМЕНТ), фото-1 У Тернополі звинувачують медиків, які відправили дитину з пухлиною головного мозку додому, бо думали, що у неї отруєння (ДОКУМЕНТ), фото-2
тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі