Тернопільські медики сперечаються через отриману премію

Днями 303 медики Тернополя, які безпосередньо задіяні у боротьбі з COVID-19 отримали по 10 тисяч гривень премії з місцевого бюджету. Натомість медики, що працюють на швидкій, премій не отримали ніяких - ні від місцевої влади , ні тим паче від обласної.
У міській раді коментують, що це обласна структура і відповідно не може фінансуватися з місцевого бюджету, натомість лікарі стверджують, що виїжджають на виклики по Тернополю, пишуть Тернополяни.

Премії отримали працівники комунальної лікарні швидкої допомоги, міської лікарні №2 та 3, дитячої лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги, які долучені до боротьби з COVID-19.

КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» - 91 особі
КНП «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» - 96 особам
КНП «Міська комунальна лікарня №3» (обсервація) – 38 особам
КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» - 70 особам
КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня № 2» - 8 особам

Коштів з державного бюджету не надходило.

Щодо Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (швидка допомога), то він є обласною структурою та підпорядковується ОБЛАСНІЙ РАДІ. Відтак, нарахування премій і їх фінансування повинна проводити обласна рада.

Геннадій Соцький Скажіть будьласка а ЕМД не обслуговує, місто, не возить covib19, чи цим всім займаються сімейника, міська рада ніколи не помагали 'ЕМД, ви тільки знали говорити де ми їздимо, міські чиновники вас совісті не має, вам ЕМД не потрібне, в мене для вас слів не має, один алфавіт лишився. Як звами дальше спілкуватися я не знаю, але знаю одне, бог вам суддя.

  • Marjana ZvarychГеннадій Соцький місто не може фінансувати обласну структуру
  • Геннадій СоцькийMarjana Zvarych чому в деяких областях місто доплачує ЕМД, а наше місто ні, просто треба мати 
    • бажання
  • Тернопільська міська рада @Геннадій Соцький доброго вечора. Повністю Вас підтримуємо. Несправедливо, коли лікарі швидкої працюють понаднормово не просто на викликах, а ризикують своїм життям. Життям своїх найдорожчих - дітей. І при цьому приносять додому мізер. Але нова система охорони здоров’я в держави побудована таким способом, що чітко розділили- ЕМД віднесли до обласних та державних витрат, а міські лікарні - до комунальних. Ви просто не уявляєте як нам шкода, що так сталось. Міська рада дуже б хотіла, щоб в місті була своя ЕМД. міська влада дуже хоче підтримати медиків швидкої. Фізично казначейство не пропустить платіж. Це те саме, як би ви прийшли в магазин продуктів і хотіли б профінансувати ремонт в магазині будматеріалів. Фізично неможливо відправити гроші в ЕМД.

Ганна Хом'як Якщо ЕМД обласна структура то чому вона обслуговує місто ,а обласна рада як завжди не має грошей !!!А куди пішли гроші які вчителі перерахували на користь медиків?

  • Тернопільська міська радаГанна Хом'як доброго вечора. 1. ЕМД структура, яка знаходиться не тільки в Тернополі як місті, а й в усіх районних центрах, які також є містами. ЕМД обслуговує не тільки місто, а й має свою карту обслуговування в районах навколо міст. В даному випадку наша тернопільська ЕМД обслуговує місто. В Бережанах - місто Бережани і райони навколо. За це все треба «дякувати» новій системі охорони здоров’я країни. 2. Вчителі міста перераховували кошти на допомогу нашим міським медикам та придбанню спецзасобів саме в комунальних міських лікарнях.
  • Ганна Хом'якТернопільська міська рада На жаль, в нашої влади немає не тільки грошей але й совісті .Бог дає попередження але ніхто на це не реагує .Кожен отримає по заслузі, хоч може бути пізно ,але ніхто не кається!
Тернопіль медики премія суперечка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі