"Масштабна спецоперація": з'явилися нові подробиці затримання викрадачів ікон на Тернопільщині (ФОТО+ВІДЕО)

Масштабну спецоперацію зі знешкодження злочинної групи, яка обкрадала церкви та монастирі України, провели оперативники управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області.

Як інформує пресцентр поліції, цехи, в яких реставрували пам'ятки мистецтв, а також близько шістсот предметів сакрального мистецтва, серед яких понад 450 цінних ікон, датованих 17-19 століттями, виявили під час санкціонованих обшуків оперативники управління стратегічних розслідувань.

Спецоперація з затримання підозрюваних проводилася спільно із слідчими ГУНП в Тернопільській області, працівниками відділу розслідування особливо тяжких злочинів та бійцями спецпідрозділу КОРД під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

"На даний час нами проведено одночасно 14 обшуків на території Одеси, а також Хмельницького та Києва. Під час спецоперації ми вилучили понад 450 ікон. Трьох фігурантів затримали згідно статті 208 КПК України", - повідомив Андрій Рубель, начальник Департаменту стратегічних розслідувань НПУ.

За попередньою інформацією, до організованої групи з ознаками злочинної входило семеро осіб. Серед підозрюваних - двоє уродженців Молдови. Саме вони організували бізнес на антикваріаті. За словами Василя Джиджори, начальника УСР в області, у спільники вони взяли знавців сакрального мистецтва, фахівців з юриспруденції та людей, які допомагали у пошуках та збуті краденого.

"Масштабна спецоперація": з'явилися нові подробиці затримання викрадачів ікон на Тернопільщині (ФОТО+ВІДЕО), фото-1 "Масштабна спецоперація": з'явилися нові подробиці затримання викрадачів ікон на Тернопільщині (ФОТО+ВІДЕО), фото-2 "Масштабна спецоперація": з'явилися нові подробиці затримання викрадачів ікон на Тернопільщині (ФОТО+ВІДЕО), фото-3 "Масштабна спецоперація": з'явилися нові подробиці затримання викрадачів ікон на Тернопільщині (ФОТО+ВІДЕО), фото-4 "Масштабна спецоперація": з'явилися нові подробиці затримання викрадачів ікон на Тернопільщині (ФОТО+ВІДЕО), фото-5 "Масштабна спецоперація": з'явилися нові подробиці затримання викрадачів ікон на Тернопільщині (ФОТО+ВІДЕО), фото-6
Тернопільщина викрадачі_ікон масштабна_спецоперація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі