Хворий на коронавірус працівник «Нової пошти» працював лише 1 день: компанія візьме на себе більшість витрат (ОФІЦІЙНО)

Сьогодні Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом оприлюднив результати дослідження на COVID-19, за якими виявили і підтвердили лабораторно коронавірусну інфекцію в працівника "Нової пошти" у м. Тернопіль. 

За численними зверненнями тернополян, журналіст 0352.ua звернувся до Компанії "Нова пошта" для підтвердження даної інформації.

У листі нам зазначили, що дійсно сьогодні, 4 травня, працівник терміналу Нової пошти у Тернополі отримав позитивний результат ПЛР-тесту на коронавірусну інфекцію.

"Зауважимо, що співробітник знаходився з 18 до 21 квітня у відпустці. Вийшов на роботу 21 квітня, однак одразу взяв лікарняний, бо відчув погіршення стану.

Компанія має заздалегідь затверджений протокол реагування на такий випадок і вже почала діяти згідно нього. Зокрема, термінал і всі посилки та вантажі будуть продезінфіковані. Співробітники терміналу пройдуть тестування на коронавірус.

Нова пошта також бере на себе піклування про хворого співробітника та членів його родини, які проживають на одній території. Зокрема, компанія забезпечить супровід лікування через страхову компанію, а його родину безкоштовними ліками, продуктами харчування та товарами першої необхідності.

У квітні Нова пошта провела навчання на випадок зараження коронавірусом на одному з терміналів, це допомогло отримати налагоджену схему дій. Зараз компанія її оперативно застосовує, щоб клієнти не відчули ніяких складнощів у отриманні своїх посилок та вантажу, а співробітники були впевнені, що компанія про них подбає", - зазначили у Компанії.

Читайте також: У Тернополі в працівника Нової пошти та медика вияливи COVID-19, коронавірус підтвердили також ще у 4 осіб

тернопіль нова пошта коронавірус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі