Потрібна операція: уродженка Тернопільщини просить врятувати сина (ФОТО)

Потрібна операція: уродженка Тернопільщини просить врятувати сина, Тетяна Ілюк

Анна Янгуразова родом з міста Бережан. На цей час проживає у Ковелі разом з чоловіком та дітьми. Днями на своїй сторінці у соціальній мережі жінка написала пост, у якому звернулась до усіх небайдужих з проханням допомогти. Пише Терен.

Її другій дитині, Миколкові, потрібна операція. Проблеми зі здоров’ям у немовляти почались ще з народження.

– Народила передчасно 17.01.2020 на 35 тижні. Від самого народження почались серйозні проблеми: зупинка дихання, реанімація, підключення до ШВЛ. Місяць пролежав в реанімації, 2 тижні його лікували крапельницями, антибіотиками. Під час наступного огляду помітили пальпацію живота, зробили комп’ютерну томографію. Прозвучав страшний діагноз – лівобічний гідронефроз 3 ст, справа гідронефроз 2 ст, потовщення стінок сечового міхура, двобічний мегадоліхоутерер, затримка екскреції (мочі) з обох сторін, поставили мочовий катетер фолія, – розповіла Анна.

Згодом вона поїхала у клініку «Охматдит», де лікар-уролог сказала, що в малюка серйозна патологія. Після цього жінка зверталась не до одного професора та медиків, аби ті допомогли, проте стан хлопчика лише погіршувався.

– Поїхала до Львова, де зв’язалася з професором, 16 березня призначила прийом, а в неділю вночі моєму малюку стало погано, почалося важке дихання, відправили знову в Луцьк і зразу в реанімацію. Тиждень провів в реанімації, а 23.03 перевели в палату, через те, що погані аналізи, низький гемоглобін, нирки вже погано почали функціонувати, зробили переливання крові. Якщо не зробити операції, вони просто відмовлять. Зараз немовля знову на антибіотиках і системах, постійно плаче. Я не можу сама стримувати сліз, бачити як дитина страждає, – сказала жінка.

Та все ж вони знайшли лікаря, який погодився прооперувати малюка. Операція вартує 40 000 гривень. Батькам вже вдалось зібрати 16 000, проте це навіть не половина суми. Тому Анна разом з чоловіком просить усіх небайдужих допомогти врятувати сина.

Кошти можна перерахувати на картку жінки: 4149 4991 4312 0416 Янгуразова Анна.

Потрібна операція: уродженка Тернопільщини просить врятувати сина (ФОТО), фото-1 Потрібна операція: уродженка Тернопільщини просить врятувати сина (ФОТО), фото-2 Потрібна операція: уродженка Тернопільщини просить врятувати сина (ФОТО), фото-3 Потрібна операція: уродженка Тернопільщини просить врятувати сина (ФОТО), фото-4 Потрібна операція: уродженка Тернопільщини просить врятувати сина (ФОТО), фото-5 Потрібна операція: уродженка Тернопільщини просить врятувати сина (ФОТО), фото-6 Потрібна операція: уродженка Тернопільщини просить врятувати сина (ФОТО), фото-7 Потрібна операція: уродженка Тернопільщини просить врятувати сина (ФОТО), фото-8
тернопіль допомога дитина операція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі