На Тернопільщині річка руйнує несучі конструкції автомобільного мосту (ФОТО)

У напрямку села Рогачин, Бережанського району, що на Тернопільщині, місцева річка підмиває несучі конструкції мосту та створює загрозу обвалу архітектурної конструкції по якій щодня проїжджають сотні як легкових так і вантажних машин. Пишуть Тернополяни.

Відтак відбулося виїзне засідання комісії із врегулювання питання експлуатації мосту та ділянки дороги до села Рогачин.

Значна перевантаженість дороги викликана інтенсивним рухом вантажного транспорту, що спричиняє руйнування несучої здатності дорожнього полотна та конструкцій мосту.

В комісії взяли участь представники управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства обласної державної адміністрації Микола Павловський, Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Ігор Василюк, Управління Національної поліції в Тернопільській області Андрій Петрук та Юрій Буковський, а також представники районних структур – Володимир Урдейчук з відділу економічного розвитку райдержадміністрації та Петро Панашій з Бережанського відділу поліції.

В ході вивчення обставин дорожньої ситуації прийнято рішення про проведення ремонтних робіт із впорядкуванні русла річки, для унеможливлення подальшого підмиву несучих конструкцій мосту та проведення відновлювальних робіт на мості і прилеглій території шляхом влаштування асфальтового покриття, водовідводу і ремонту огороджень мосту.

Відповідні рекомендації будуть доведені до виконавців ремонтних робіт.

На Тернопільщині річка руйнує несучі конструкції автомобільного мосту (ФОТО), фото-1
тернопіль міст річка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі