У Тернополі на ставі рибалок контролюватимуть інспектори на човні

КП «Тернопільелектротранс» оголосило тендер на закупівлю моторного човна TUNA 485 або його еквівалента для забезпечення інспектування Тернопільського ставу. Передувало цьому багаточисленні звернення громадських діячів у сфері екології та учасників Клубу тернопільських рибалок.

Депутати Тернопільської міської ради під час затвердження «Програми охорони навколишнього природного середовища»у грудні 2019 року зазначали, що на управління муніципальної інспекції покладені обов’язки патрулювання водних об’єктів з метою забезпечення контролю за дотриманням природоохоронного законодавства. Проте без відповідної техніки, інспектори не можуть забезпечити належне виконання своїх обов’язків, виявляти браньєрів тощо.

Відтак, депутати ухвалили протокольне доручення управлінню муніципальної інспекції та фінансовому управлінню передбачити у бюджеті громади на 2020 рік кошти на придбання катера для забезпечення контролю за дотриманням правил екологічної безпеки на Тернопільському ставі.

Відповідна закупівля розміщена на порталі Prozorro. Кінцевий строк подання пропозицій – 8 травня. За результатами тендеру переможе та пропозиція, яка забезпечить необхідний катер абойого еквівалент за найнижчою ціною.

Нагадаємо, у 2019 році працівники муніципальної інспекції оформили 47 адміністративних протоколів за грубе порушення Правил рибальства та провели близько 500 профілактичних бесід і роз’яснень законодавства з метою недопущення порушень, а також провели денні та нічні рейди на акваторії Тернопільського ставу.

Проте, значна кількість порушень на водоймі вчиняються з приватних плавзасобів, які вийшли на воду. На даний час можливим є лише складення адміністративних протоколів при виході порушників на берег.

Придбання плавзособу - моторного катера надасть можливість працівникам маніципальної інспекції більш ефективно виявляти та притягувати до адмінвідповідальності за порушення Правил рибальства, а також відпрацьовувати акваторію тернопільського ОТГ на предмет виявлення риболовних сітей тощо.

Тернопіль став рибалки інспектори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі