Самоізоляція: корисні поради для жителів багатоповерхівок

Самоізоляція: корисні поради для жителів багатоповерхівок, фото-1

У приміщенні без сучасних побутових приладів складно домогтися оптимального мікроклімату і чистоти повітря, тому краще мати хоча б мінімальний набір таких пристроїв. Допомогти з вибором відповідного комплекту зможе товарний агрегатор "Всі ціни", який об'єднав на своїх сторінках максимальну кількість пропозицій від магазинів та торгових мереж.

Устаткування для здорового мікроклімату

Створити нормальні умови для життя в замкнутому просторі можна за допомогою звичайної кліматичної техніки та простих дій, спрямованих на підтримання здорової атмосфери і гарного самопочуття.

1. Кондиціонери.

Звичайний кондиціонер в умовах ізоляції для квартири площею до 40-60 кв. м може стати справжнім "погодним" перетворювачем, дезинфектором і творцем комфортної атмосфери. Для цього досить стандартної спліт-системи або моноблока з декількома простими функціями:

  • пиловий фільтр;
  • осушення;
  • вентиляція;
  • перемішування повітряної маси.

В умовах замкнутого простору для здоров'я важливим є постійний приплив свіжого повітря і підвищеної вологості. З усім цим навіть недорогий кондиціонер справляється добре. А ось без такої техніки при ізоляції в невеликому приміщенні обійтися дуже складно. Хоча можна регулярно 2-3 рази на день провітрювати кімнати, відкривати вікна для потрапляння сонячного світла, включати вентилятор для циркуляції повітря.

2. Очищувачі повітря.

Ці компактні пристрої можна переміщати по квартирі для регулярного видалення зваженої пилу і бактерій в кімнатах. Один такий очисник здатний відфільтрувати і зволожити повітря на площі до 40 кв. м. Є можливість скористатися вбудованими функціями:

  • іонізатор;
  • ароматизатор;
  • озонатор.

Ємність для води виключає пересушування повітря.

3. Пилососи.

Підтримувати чистоту під час карантинів теж важливо, для чого можна використовувати ручні і роботизовані пилососи, які видаляють дрібний пил і скупчення будь-яких забруднень у важкодоступних місцях. Роботи-пилососи виконують всю роботу за заданою програмою і у встановлений на таймері час.

Ну і, звичайно, для гарного самопочуття однієї техніки недостатньо, тому велике значення мають здорові фізичні навантаження. Хоча б раз на день відкрити всі вікна, вийти на балкон, пострибати на скакалці або просто поприсідати, порухатися під улюблену музику. Всього цього цілком вистачає для відмінного самопочуття і гарного імунітету!

Висновки

Закриті в своїх квартирах, люди не отримують в потрібній кількості сонячного світла, свіжого повітря і фізичних навантажень, тому рекомендується максимально використовувати доступну кліматичну техніку і наскільки можливо активно проводити час. Для цього вистачить і одного з перерахованих вище варіантів, але краще використовувати всі в комплексі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі