Затребувані професії в 2020 році і під час кризи

Затребувані професії в 2020 році і під час кризи, Алина Рудакова

Ринок праці постійно розвивається і змінюється. Багато професій стають непотрібними, і людям доводиться переучуватися. Але, щоб вибрати затребувану і добре оплачувану спеціальність, необхідно стежити за сучасним ринком і розвиватися разом з ним.

Зараз спостерігається тенденція заміни фізичної праці людини машинами. Це пов'язано з технологічним проривом: штучний інтелект, віртуальна реальність, нанотехнології. Саме це визначає затребувані професії. Але є такі сфери, де заміна людської праці неможлива і небажана. Це стосується культури, творчих професій, індустрії краси.

У цій статті Ви зможете ознайомитися з найбільш затребуваними і добре оплачуваними професіями в 2020 році.

Аналітики даних

Затребувані професії в 2020 році і під час кризи, фото-1

Фахівці цього профілю займаються аналізом даних в конкретній сфері діяльності компанії, після чого складають прогнози і рекомендації щодо розвитку і вдосконалення цієї галузі. Аналітики вивчають і моделюють бізнес-процеси, пропонують різні шляхи їх оптимізації. Вони також займаються створенням архітектури програмного забезпечення та перевіряють його в роботі.

IT-фахівці

Затребувані професії в 2020 році і під час кризи, фото-2

Все більше компаній звертається за послугами до фахівців у сфері IT-технологій в зв'язку з глобальною комп'ютеризацією нашого життя. А обмеження, введені внаслідок поширення коронавіруса, підштовхнули бізнес до масової діджиталізації. Тому в 2020 році такі фахівці, як системні архітектори, розробники, програмісти, Web-інженери і багато інших, будуть затребувані, як ніколи раніше.

Фахівці з маркетингу

Затребувані професії в 2020 році і під час кризи, фото-3

Будь-якій компанії потрібні співробітники, які вміють продавати і збільшувати прибуток організації. Фахівці такого профілю забезпечують збільшення кількості клієнтів. Професія маркетолога є затребуваною зараз і залишиться такою в 2020 році. Крім цього, досвідчені фахівці можуть претендувати на вищу оплату своєї праці.

Майстер художнього татуювання та татуажу

Затребувані професії в 2020 році і під час кризи, фото-4

Тату-майстер – це саме та професія, яку не зможе замінити ні одна машина. Творчі люди з креативним підходом до вирішення будь-яких завдань завжди цінувалися на ринку праці. Іноді роботу таких спеціалістів порівнюють з роботою лікаря, але не через роботу з тілом людини. Татуювання допомагають вирішувати різні проблеми, як естетичні (приховати шрами, пігментні плями, дефекти шкіри), так і психологічні.

З допомогою тату-технологій можна не тільки наносити зображення на тіло, але і робити татуаж (перманентний макіяж). З його допомогою можна позначити контур губ, наносити підводку на повіки, зробити бажану форму брів.Робота тату-майстра і майстра татуажу є дуже складною і вимагає уважності і акуратності.  Крім цього у фахівця повинні бути творчі здібності.  Всі ці фактори роблять цю професію неймовірно затребуваною і, звичайно ж, добре оплачуваною.

Варто зауважити, що, єдиною офіційною школою майстрів тату і татуажу є компанія «VeAn».  Переглянути всі деталі навчання Ви можете перейшовши за посиланнями:

Студія вашого міста  "тут".

Навчання "тут"

Лінгвісти, перекладачі

Затребувані професії в 2020 році і під час кризи, фото-5

Фахівці цього профілю стали затребуваними в зв'язку зі світовою глобалізацією.  Практично кожна велика компанія веде свої справи, вибудовуючи міжнародні зв'язки.  Саме тому фахівці, які знають 2-3 іноземні мови, зможуть влаштуватися на хорошу роботу.  Важливим критерієм буде знання як мінімум однієї східної мови.

VeAn
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі