Нардеп Брагар, який пропонував оплатити комуналку собакою, знову вляпався у скандал (ФОТО)

Нардеп Брагар, який пропонував оплатити комуналку собакою, знову вляпався у скандал, Георгій Шевчук

Народний депутат Євген Брагар від партії "Слуга народу", який раніше пропонував пенсіонерці продати собаку, щоб сплатити борг за комунальні послуги, знову потрапив у скандал.

Як повідомляє "РБК-Україна", він написав офіційне звернення до Міністерства освіти та науки з пропозицією скасувати вивчення історії України в 5 класі. Як пояснив нардеп у своєму листі, програма з історії України в 5 класі є "поверхневою і низькоінформативною". І від цього предмета взагалі можна відмовитися для того, щоб знизити навантаження на школярів. Він додав, що навантаження на учнів у п’ятому класі перевищує всі санітарні норми.

"Початковий курс історії України за 5 клас охоплює матеріал, який більш поглиблено подається в курсах історії України за 7, 8, 9, 10 та 11 класи. Це все призводить до того, що курс історії України 5 класу поверхневий і низькоінформативний. Все це в свою чергу призводить до відсутності достатньої кількості фактів з навчального курсу для формування самостійного критичного мислення учнем, місцями замінюючи це "оціночним" судженням вчителя", – написав народний депутат у листі.

Після того, як в соціальних мережах вибухнув скандал і його ініціативу і почали висміювати користувачі, Брагар видалив повідомлення зі своєї сторінки.

Нардеп Брагар, який пропонував оплатити комуналку собакою, знову вляпався у скандал (ФОТО), фото-1
Депутат_Брагар новий_сканадал скасувати_історію_Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі