"Мор у Тернопільському озері?": величезні туші мертвих рибин прибиває до берега (ФОТО+ВІДЕО)

У Тернопільському ставі масово гине риба. Місцеві мешканці повідомляють, де на поверхні водойми видно туші риб.

"Друзі екологи, чи рибалки! Допоможіть пояснити, що відбувається з рибою? З чим це пов‘язано? Температура... чи пішло забруднення якесь в озері? Що сталось?", — цікавиться Віталій Мариновський.

"Велечезні туші рибин, схожі на товстолоба, мертві прибиває до берегу Тернопільського ставу", — йдеться у дописі користувача Sergey Mamayev, який додає відео.

"Хто знає, що сталось? Багато мертвої риби на нашому Тернопільському ставі побачила сьогодні (риба лише велика, близько 70 см)", – зазначає Оксана Кульчицька‎.

Як повідомляють "Тернополяни", деякі рибино особливо великого розміру. Їх бачили зі сторони пляжу "Циганка". Тернополяни б'ють на сполох, адже не бачили такого раніше.

Люди також пишуть, що крім мертвих рибин по поверхні ставу та на березі видно також і багато мертвих жаб. Перші такі поодинокі випадки тернополяни помітили ще два тижні тому. Зараз же ситуація куди серйозніша. Наразі очікується коментар з цього приводу екологів.

"Мор у Тернопільському озері?": величезні туші мертвих рибин прибиває до берега (ФОТО+ВІДЕО), фото-1 "Мор у Тернопільському озері?": величезні туші мертвих рибин прибиває до берега (ФОТО+ВІДЕО), фото-2 "Мор у Тернопільському озері?": величезні туші мертвих рибин прибиває до берега (ФОТО+ВІДЕО), фото-3 "Мор у Тернопільському озері?": величезні туші мертвих рибин прибиває до берега (ФОТО+ВІДЕО), фото-4 "Мор у Тернопільському озері?": величезні туші мертвих рибин прибиває до берега (ФОТО+ВІДЕО), фото-5
Тернопільське_озеро мертва_риба
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі