Після втручання журналістів почаївським лікарям виплатили зарплату (ФОТО)

Про це розповів голова Кременецької районної ради Володимир Стефанський. На покриття заборгованості зарплати почаївським медикам за березень виділили 277 тис грн. Пише Терен.

– Все таки четверта влада має вагу. Сьогодні 277 тис грн виділено розпорядженням голови Тернопільської ОДА на зарплату почаївським медикам. Це доплата за березень персоналу, який працював з короновірусними хворими, – повідомив Володимир Стефанський.

Перед цим він розповів, що ситуація із виплатою коштів у Почаївській лікарні залишалася невирішеною навіть після звернення до заступника Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка. Чому проблема досі існує, в ефірі програми «Право на владу» поцікавилися журналісти.

– Вчора до мене зателефонували з програми «Право на владу» 1+1. Журналісти цікавилися – чи після моєї участі у передачі змінилася ситуація із зарплатами медикам лікарень району. Оскільки змін жодних, то ця тема була озвучена в студії як пряме запитання заступнику Міністра охорони здоров’я Віктору Ляшко. Він відповів, що кошти знайдено і пішли в лікарні. Або його неправильно інформують, або він свідомо дає недостовірну інформацію. Маю констатувати – перед медиками є заборгованості за березень, позиція санітарного лікаря незрозуміла. Сподіваюся на вирішення озвучених мною проблем, – написав очільник.

Очевидно, його прохання та заклики таки почули. Нагадаємо, що у Кременецькому районі найбільше офіційно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на Тернопільщині.

Після втручання журналістів почаївським лікарям виплатили зарплату (ФОТО), фото-1
тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі