“Тернопіль мені подобається за велику кількість морозива і тепло”: 11 років тому у ДТП загинув ведучий Ігор Пелих (ВІДЕО)

Людина з грандіозними планами на майбутнє, ведучий, якого любили всі. 11 років тому трагічно обірвалося життя відомого ведучого, талановитого музиканта та ді-джея, журналіста Ігоря Пелиха. Йому було 35. Пише Файне місто.

Найбільшу популярність Ігорю Пелиху принесла програма “Галопом по Європах”, яку транслювали на телеканалі ICTV. А ще – усмішка, яка ніколи не зникала з його обличчя. Веселий, харизматичний, талановитий чоловік жив та планував.

Життя Ігоря Пелиха обірвалося 8 траня 2009 року, дорогою до Житомира. Ведучий разом з друзями їхав на весілля. За кермом автомобіля Honda Accord перебував Олег Кирилов. Чоловік рухався з боку вулиці Дегтярівської у напрямку Щербакова, коли врізався в авто Volkswagen Passat. Після зіткнення Honda влетів у 2 дерева і перекинувся. Ігор Пелих загинув на місці.

Прощання з журналістом відбулося у приміщенні каналу ICTV, де останні роки працював Ігор. Прощалися з загиблим сотні людей. Поховали відомого ведучого 10 травня на Байковому кладовищі у Києві.

Винуватець ДТП – Олег Кирилов отримав 9 років в’язниці та мав виплатити моральне та матеріальне відшкодування потерпілим і родичам загиблим.

В пам’ять про талановитого ведучого та журналіста Ігоря Пелиха на бульварі Тараса Шевченка у Тернополі встановили меморіальну дошку у вигляді телевізора.

Довідка: Ігор Пелих народився 3 лютого 1974-го в Тернополі. Працював ведучим на “Радіо Тернопіль” та радіо “Столиця” в Києві. Пізніше – на телеканалі “1+1”. З 2000-го працював на ICTV адміністратором сайту каналу. Був ведучим та продюсером. Вів програми “Галопом по Європах”, “На свою голову” і “Лабіринт”. Разом із дружиною Олександрою Лозинською виховував 3 дітей: сина Івана, доньок Соломію й Устю.

“Тернопіль мені подобається за велику кількість морозива і тепло”: 11 років тому у ДТП загинув ведучий Ігор Пелих (ВІДЕО), фото-1 “Тернопіль мені подобається за велику кількість морозива і тепло”: 11 років тому у ДТП загинув ведучий Ігор Пелих (ВІДЕО), фото-2 “Тернопіль мені подобається за велику кількість морозива і тепло”: 11 років тому у ДТП загинув ведучий Ігор Пелих (ВІДЕО), фото-3
тернопіль пелих
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі