На Тернопіллі священик проводить проповіді з допомогою нетбука та безпровідної мишки (фото, відео)

Проповіді з мультимедійним супроводом проводить в з селищі Скала-Подільська, на Тернопіллі 28-річний греко-католицький священник Василь Германюк.

Наприкінці минулого року отець вперше зробив презентацію для своїх парафіян, проілюструвавши нею притчу „Про нерозумного багача". Перед проповіддю в костелі, який використовує громада, розгорнули екран та встановили проектор. Розповідаючи притчу Германюк керував показом слайдів за допомогою нетбука та безпровідної мишки.

"Під час цієї проповіді в старших людей в очах світилося велике здивування. Більшість відгуків були позитивні. Правда, хтось на сайті в коментарі написав, що компʼютера в церкві не треба, а треба священника. Але я тим новшеством літургіки не порушив. То ж не те, що я запис зробив і сам з церкви пішов. Відпрацював все як то і положенно священнику", ― розповідає Gazeta.ua Германюк.

Через деякий час після мультимедійної проповіді священик, за допомогою проектора та екрану, провів ще одну новаторську акцію - Скайп-конференцію з місцевими школярами.

Отець зареєстрований в соцмережі Вконтакті. Має там більше 800 друзів.

"Було до мене питання чи можна через Вконтакті сповідатися. То я відписав, що спілкуватися і розраховувати на збереження таємниці розмови – можна. То звичайна духовна розмова получається, де священник може щось порадити, людині стане легше. Але звільнення від гріха так отримати не можна. Це таїнство, яке відбувається при особистій зустрічі – людина каїться, а священик дає розрішення", ― пояснює отець.
483244_1_500

 483244_2

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі