Що планують зробити із Старим парком у Тернополі? (ФОТО)

Концепцію розвитку старого парку, згідно з якою він стане комфортним для містян та змінить обличчя, розробили активісти ініціативи Урбан.Те. У радянський період його використовували для вшанування учасників Другої світової війни. Зараз елементи благоустрою, меморіальні об’єкти вимагають оновлення, а потенціал парку не розкритий повністю. 

— Старий Парк є місцем громадського простору та відпочинку для багатьох поколінь, тому спільна робоча група з числа художників, архітекторів, проектантів, представників ветеранських та громадських організацій шукала компромісне рішення, проводила опитування різних категорій тернополян та туристів, — зазначили у міській раді.

Основне завдання оновлення Старого Парку - позбавитися радянського ідеологічного стилю, пише Доба.

Загалом у парку планується провести зонування та передбачити дві меморіальні зони, одна з яких буде присвячена пам’яті загиблих у Другій Світовій війні, а інша - звитязі українських Героїв та Героїв АТО. Також буде третя - рекреаційна зона.

Реконструкцію парку мали розпочати ще минулого року, зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра, проте тоді кошти спрямували на роботи по встановленню меморіальної стели біля пам'ятника Бандері. 

Що планують зробити із Старим парком у Тернополі? (ФОТО), фото-1 Що планують зробити із Старим парком у Тернополі? (ФОТО), фото-2 Що планують зробити із Старим парком у Тернополі? (ФОТО), фото-3 Що планують зробити із Старим парком у Тернополі? (ФОТО), фото-4
Тернопіль Старий_парк оновлення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі