Сексі-тернополянки підірвали мережу рімейком світового челенджу (ВІДЕО)

У затяжний період карантину у світі набули популярності оригінальні відеоролики, в яких дівчата змінюють образ і при цьому передають естафету одна одній з допомогою макіяжної щіточки. Спочатку ця ідея набрала обертів в соцмережі TikTok, однак невдовзі вийшла за її межі. Задум став на стільки вірусним, що ролики почали знімати навіть чоловіки, а також зіркові персони.

Учасники естафети відзняті відео публікують з хештегом #Dontrushchallenge. Віднедавна за цим хештегом можна знайти і ролик тернополянок. За кілька днів  їхнє відео в Фейсбуці переглянули майже тисяча осіб.

Знялися у ролику дівчата з танцювального клубу SDC Ternoрil. Долучитися до світової естафети вирішила тренер клубу Mila Sid – щоб розважитися та урізноманітнити будні на домашньому карантині.

«У середовищі любителів соціальних танців челендж #dontrushchallenge набрав чималої популярності, у ньому взяли участь інструктори з танців з усього світу. Веселий, цікавий, про зміну образу. Естафету герої ролика передають з допомогою щітки для волосся у чоловіків та кісточки для макіяжу у жінок. Нам ідея сподобалася і ми також вирішили зняти свій ролик. Для чого? Щоб розважитись, провести весело час на ізоляці вдома, об`єднатися в спільному проекті», – розповідає Людмила.

Вона підготувала сценарій, домовилася з однодумцями, яким теж сподобалася дана ідея, домовилися, хто кому і в який бік буде кидати макіяжну щіточку.

«Вибрали таку кількість учасників, щоб вистачило на всю пісню. Образ та стиль дівчатка придумали самі, – каже тренер танцклубу. – Вони зняли у себе вдома фрагменти, а я вже змонтувала. Ось так, не виходячи з дому, ми і зробили свій ролик. Насправді зйомки проходили дуже весело, кісточку не завжди вдавалося зловити. Є багато смішних кадрів з курйозам, але їх ми на загал не виставляли, вирішили зберегти для домашнього архіву, щоб потім колись пригадати реалізацію цього задуму і чим ми займалися в час затяжного карантину».

челендж #dontrushchallenge естафета образ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі