Після карантину люди масово покинуть Україну, працівників не стане – експерт

Після карантину Україну очікує масовий виїзд людей за кордон, прогнозує президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

Про це він написав на сторінці асоціації у Фейсбуці.

"У зв’язку з карантином масова трудова міграція фактично зупинилася. Люди шукають можливості поїхати за кордон, але якщо порівнювати з тим, скільки громадян їхали рік тому, то це складає декілька відсотків від того показника. Але як тільки карантин буде закінчено та відновить роботу міжнародний транспорт, Україну чекає нова хвиля трудової міграції. набагато потужніша, ніж вона була в минулі роки. Пандемія, яка вирує у світі – це не світова війна. Тому основні фонди рідприємств залишаються недоторканими, уряди європейских країн намагаються залити цю кризу грошима, в тому числі підтримуючи напряму і підприємців і звичайних громадян.

Польща розпочала новий етап своєї програми по захисту власної економіки і майже 670 тис підприємств отримують кредити. І за умови, що ці підприємства пропрацюють як мінімум рік після отримання цього кредиту, 75% від загальної суми вони зможуть не повертати державі”, – розповів Василь Воскобойник.

заробітки виїзд працівники Воскобойник
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі