Жителька Тернопільщини, яку чекає 4 операції, просить про допомогу

“Боюся, дуже боюся. То зараз я так сміливо розмовляю з вами і все розповідаю про обстеження. Та коли опинюся перед дверима іншого, того кабінету, то, мабуть, ноги відмовлять”, – каже Наталя Борисюк. Та попри це, зізнається жінка, найбільшим її страхом є не операція, а залишити дітей без мами, пише ФМ.

“Вони маленькі, вони діти. А дітям мама потрібна. Не можу опускати руки, я борюся і знаю, що переможу. Інакше бути не може”, – каже пані Наталя.

У Наталі Борисюк з с. Сади, що на Теребовлянщині, ця проблема зі здоров’ям була все життя, бо вона з нею народилася. Родима пляма на обличчі не турбувала тоді, ще маленьку дівчинку. Проте з віком виникла проблема в операції, яку й зробили у 6-річному віці.

“У 6 років батьки завезли мене до спеціаліста, мені зробили операцію. Забрали частинку ураженої шкіри. Знаєте, той шрам, що залишився після хірургічного втручання, більший, ніж була сама ділянка, яку видалили. Надалі ми зверталися до лікарів, але всі, як один, говорили, що краще не чіпати. Мовляв, не загрожує життю, то можна і так, аби гірше не наробити”, – розповідає жінка.

Потім жінка вийшла заміж, народила дітей. І ця проблема якось відійшла на другий план. Коли діти трошки підросли Наталя Борисюк вирішила знову проконсультуватися з медиками і поїхала до столиці. У Києві жінку оглянули, проте, як лікарі в минулому, порадили нічого не робити.

“Мене оглянули і сказали, що, мовляв, маєш чоловіка вже, діти, то навіщо тут зачіпати. Не доведи Боже, щось піде не так. Операція ризикова, багато судин і нервів на обличчі. Живи так, як жила. Бо то лиш косметично, загрози не несе.”

Зваживши на слова лікарів, налякана такими прогнозами жінка поїхала додому. Вирішила зробити так, як радять фахівці. Донедавна, допоки місце родимої плями не почало боліти. Тоді теребовлянка проконсультувавшись з медиками, поїхала на обстеження в Херсон. Там жінку оглянули і направили у Київ, в клініку лікаря Валіхновського.

“Лікар Валіхновський оглянув мене. Мені зробили УЗД, рентгензнімки та всі інші необхідні обстеження та аналізи. На знімку лікар побачив не лише родиму пляму, в яснах виявили пухлину. Про походження і анамнез новоутворення не можуть нічого сказати, оскільки доступ до нього неможливий без операції. От під час операції все і відкриється, що у мене. Місце мене болить. Родима пляма почала розростатися, губа збільшилася. Важко стало вже. І тут вже не в естетиці справа, я зрозуміла, що мова може йти про моє життя”, – каже пані Наталя.

За словами жінки, не завжди люди з розумінням ставляться до людей, які потребують допомоги. Інколи говорять речі, не знаючи нічого про те, що обговорюють і про що залишають коментарі.

“Одного разу я прочитала коментар: “Вирішила за людські гроші зробити собі пластику”. То я хочу сказати, мені не треба пластика. Я щаслива дружина і мама, – каже Наталя Борисюк. Я прожила все життя з тією плямою, я вийшла заміж. Я задоволена тим, що маю. Якби не загроза моєму життя, я б ніколи не просила у людей матеріальної допомоги. Я боюся залишити дітей, розумієте?”

За попередніми прогнозами на жінку очікують 4 операції, вартістю близько 25 тисяч євро. Окрім цього, будуть потрібні кошти на реабілітацію та супутні витрати. Завдяки розголосу у ЗМІ теребовлянці вдалося назбирати вже 9 тисяч євро. Аби вирушити в Київ і розпочати перший етап лікування, потрібно як мінімум 10 тисяч. Зараз пані Наталя готується їхати на програму “Говорить Україна”.

Реквізити для допомоги:

Рахунок Приватбанку: 4149 4991 0554 6871

На ім’я Борисюк Наталія Романівна.

Жителька Тернопільщини, яку чекає 4 операції, просить про допомогу , фото-1
операція Борисюк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі