Заяви для вступу до університетів можна буде подати дистанційно

Через карантин абітурієнти Тернопільщини досі до кінця не розуміють як відбуватиметься процедура подачі документів до вишів та самі вступні випробування. Роз’яснення з цього приводу дали у МОЗ.

Під час брифінгу заступник міністра освіти і науки України Єгор Стадний повідомив, що в Україні у зв’язку з обмеженими заходами подати документи для вступу до університету можна буде дистанційно.

«Цього року в університети можна буде подавати електроні заяви і не треба їздити нікуди. Пільговики матимуть меншу потребу їздити по університетах, тому що раніше вони подавали документи про свої пільги очно, тепер ми реалізовуємо можливість, що ці документи можна направити до одного університету, і як тільки вони з’являться у базі, не треба буде возити їх до інших університетів, вони бачитимуть ці документи у базі…Та стадія, яка була очною – це подача оригіналів заяв…для студентів, які будуть зараховуватися на контракті місця, ми робимо повністю дистанційну подачу таких документів, можна буде надсилати скан-копії», - зазначив він.

Також за його словами, студенти бюджетники зможуть відправити свої документи поштою, пишуть Тернополяни.

«Для студентів, які подають на бюджетні місця, ми зробимо цю подачу наступним чином, або ж можна бути приходити очно і обмеження будуть зняті на той момент. Якщо одна людина приходить у певний часовий проміжок…але ми хочемо продовжити період прийняття заяв і разом з тим дозволити подачу поштою», - додав він.

вступна_кампанія заява карантин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі