У поліції спростовують інформацію, щодо умисного підпалу чоловіка на Тернопільщині

8 травня у селі Ігровиця, що на Тернопільщині, постраждав місцевий житель. Чоловік отримав важкі опіки великої площі тіла. У селі припускають, що його могли підпалити умисне. У поліції ж цю версію спростовують.

Кажуть, ніякого підпалу не було, – пише Файне місто.

“Люди розповідають, що чоловік був в магазині, а потім на площадці біля нього. Люди говорять по різному. Одні кажуть, що, мовляв, його хтось підпалив. Але чи то так чи ні, я того не знаю. Потерпілого забрали до лікарні. Най тим поліція займається”, – розповідає жителька Ігровиці Марія.

У поліції ситуацію з ймовірним підпалом прокоментували. Проте кажуть, що ніякого умисного завдання шкоди здоров’ю чи життю потерпілого не було.

“Ніхто чоловіка не підпалював. Працівники поліції опитали свідків, продавця магазину. За попередньою інформацією, чоловік у той момент був у стані алкогольного сп’яніння. Вийшовши з магазину, закурив цигарку і присів на крісло, що поруч з магазином, та заснув. Якимось чином недопалок потрапив на одяг чоловіка. Опіки тому характерні. Кримінального провадження не відкривали за відсутністю складу злочину”, – пояснив начальник сектору комунікації головного управління Національної поліції у Тернопільській області Сергій Крета.

Тернопільщина підпал чоловік поліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі