"Без спеціального мішка для тіла - ніяк": на Тернопільщині похоронили ще одного померлого від коронавірусу (ФОТО, 18+)

Померлому від Covid-19 Миколі Івановичу Павлику було 63. У Малих Загайцях на Шумщині чоловіка добре знають. Адже він був активною талановитою людиною. Його смерть вразила багатьох. Поховали Миколу Павлика на місцевому цвинтарі. На похороні були присутні дружина, голова сільради, священнослужителі та поліція.

"До нас пан Микола переїхав з Дубенського району. У Малих Загайцях проживав десь з десяток років. Павлик Микола Іванович довший час працював в Словацькій Республіці в посольстві, викладав в школі. Кажуть, що він був замміністра культури. Документів я, правда, не бачив, коли допомогав йому оформляти пенсію. Про нього писали, зокрема, Володимир Гаврилюк, статті можна побачити в інтернеті", – розповідає голова Великозагайцівської сільської ради Петро Максим’юк.

Померлий вів активну діяльність. Писав музику та слова, присвячував свої роботи загиблим бійцям АТО. Займався місцевим хором.

"Був активістом, мав багато талантів, писав сам музику, написав слова і музику, яку присвятив нашому загиблому бійцю АТО Роману Мосію. Вів хор у монастирі, а також у Будинку культури у нашому селі. Людина була розумна і популярна в селі", – каже Петро Михайлович.

Як повідомляє "Файне місто", захворів Микола Павлик 21 квітня, одразу після того, як на Великдень сходив до церкви, – розповідає Петро Максим'юк. Певний час чоловік лікувався вдома і лише згодом звернувся за допомогою у лікарню.

"19 квітня була Пасха і він якраз ото в ці дні захворів, виявили цей коронавірус у Шумську. Спочатку він лежав вдома. Місцева медсетра порадила звернутися у лікарню, оскільки розуміла, що сама зарадити йому не може. Його завезла швидка у лікарню. У нього взяли аналізи, підтвердили Covid-19 і відправили на лікування у Кременець. Там же у медичній установі він помер", – додає сільський голова.

За словами Петра Максим’юка, померлий мав різні захворювання – це і серцево-судинної системи та цукровий діабет. До цього переліку додався також коронавіврус, який і став причиною смерті чоловіка. Про смерть Миколи Павлика голові сільради повідомили зі штабу по боротьбі з Covid-19.

"Похоронити чоловіка потрібно було згідно зі всіма вимогами. Я поїхав у поліцію за спеціальним мішком для тіла, зв’язався з райдержадміністраціїю та лікарями. Взяли всі необхідні засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі розчиини. Померлого підготували до поховання згідно всіх карантинних вимог", – розповідає сільський голова.

На цвинтарі були присутні дружина померлого, священнослужителі, поліція та сільський голова. Також було четверо чоловіків, які допомагали нести труну. Всі люди були одягнуті у спецкостюми, мали засоби індивідуального захисту.

"Без спеціального мішка для тіла - ніяк": на Тернопільщині похоронили ще одного померлого від коронавірусу (ФОТО, 18+), фото-1 "Без спеціального мішка для тіла - ніяк": на Тернопільщині похоронили ще одного померлого від коронавірусу (ФОТО, 18+), фото-2 "Без спеціального мішка для тіла - ніяк": на Тернопільщині похоронили ще одного померлого від коронавірусу (ФОТО, 18+), фото-3 "Без спеціального мішка для тіла - ніяк": на Тернопільщині похоронили ще одного померлого від коронавірусу (ФОТО, 18+), фото-4 "Без спеціального мішка для тіла - ніяк": на Тернопільщині похоронили ще одного померлого від коронавірусу (ФОТО, 18+), фото-5 "Без спеціального мішка для тіла - ніяк": на Тернопільщині похоронили ще одного померлого від коронавірусу (ФОТО, 18+), фото-6 "Без спеціального мішка для тіла - ніяк": на Тернопільщині похоронили ще одного померлого від коронавірусу (ФОТО, 18+), фото-7 "Без спеціального мішка для тіла - ніяк": на Тернопільщині похоронили ще одного померлого від коронавірусу (ФОТО, 18+), фото-8 "Без спеціального мішка для тіла - ніяк": на Тернопільщині похоронили ще одного померлого від коронавірусу (ФОТО, 18+), фото-9
Похорон Тернопільщина коронавірус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі