Динаміка захворюваності на коронавірус в Тернопільській області має тенденцію до зниження

У Тернополі відбулося чергове засідання міського оперативного штабу, на якому учасники в режимі онлайн обговорили епідеміологічну ситуацію в місті та області після других триденних травнених вихідних.

Статистичні дані обласного лабораторного центу надав головний лікар – епідеміолог Володимир Паничев.

«Станом на 12 травня за добу, що минула, у Тернопільській області зареєстровано 11 нових підозр на COVID-19. Загальна кількість підозр за період спостереження становить 1829. За допомогою ПЛР-досліджень в області загалом підтверджено 1021 випадок, за добу підтверджено 3 нових випадки COVID-19 у м. Тернополі, - повідомляє Володимир Паничев.  - Видужали за період спостереження 362 людини».

За даними обласного лабораторного центру, у Тернополі від початку спостереження  зареєстровано 181 випадок підозри на коронавірусну інфекцію та 96 лабораторно підтверджених  випадків, з яких: 87  - серед дорослих, 9 – у дітей. Інтенсивний показник складає 43,6 випадки на 100 тис. населення. Одужали 32 жителі міста. Летальних випадків у місті не зареєстровано.  

За словами Володимира Паничева, починаючи з 30 квітня динаміка захворюваності в області має тенденцію до зниження, кількість клінічних підозр також знижується. Таку ситуацію епідеміологи спостерігають впродовж останніх 12-ти днів.

Тернопільщина коронавірус ситуація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі