У Тернополі відбулася акція "СтопКультурнийКарантин" (ФОТО)

12 травня о 22-й годині на театральному майдані Тернополя відбулася акція "СтопКультурнийКарантин!"

Про це Суспільному повідомив її координатор Ростислав Плахцінський. Це всеукраїнський захід, який відбувся одночасно в понад 10 містах.

"Спрямували промені світла в небо, аби привернути увагу до проблем креативної індустрії через карантин. Під одним хештегом - #стопкультурнийкарантин об'єдналися Київ, Львів, Одеса, Харків, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Ужгород та інші міста. Організатором акції є музичний форум "Kyiv Music Days", - каже Ростислав Плахцінський.

З офіційного листа оргкомітету акції #стопкультурнийкарантин: 

"Ми не німі, але нас не чують. Якщо нас не чують, то нас побачать. Наразі закладам громадського харчування дозволили обладнати літні майданчики, перукарням — попередній запис та чіткі вимоги соціальної дистанції, навіть для торговельно-розважальних центрів — обмеження щодо кількості відвідувачів. При цьому сфера креативних індустрій та видовищних заходів - у забутті. Понад 250 000 офіційних працівників сьогодні опинилися без роботи, а в уряді не існує сценарію для них".

Головний меседж мирної акції: "Побачте нас! Почуйте нас!". Дайте можливість працювати, поговоріть з нами про те, як спільно розробити план виходу з карантину та відродити багатогранну культурну сферу України! - йдеться у зверненні.

У Тернополі відбулася акція "СтопКультурнийКарантин" (ФОТО), фото-1
Тернопіль акція "СтопКультурнийКарантин!"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі