"Лікування було малоефективним": у Тернополі від коронавірусу помер чоловік

"Лікування було малоефективним": у Тернополі від коронавірусу помер чоловік , Дмитро Бондаренко

У Тернополі цієї доби помер 82-річний житель обласного центру. Чоловік хворів важкою формою онкології, з якою боровся впродовж останніх двох років. 4 травня дідусь потрапив до лікарні, де йому взяли проби на Covid-19. Результат ПЛР-тестування був позитивним, повідомляє Файне місто.

“Хворий поступив до нас 4 травня з важкою формою онкології – метастазування було в усі органи черевно порожнини. Дідуся госпіталізували в інфекційне відділення. Провели обстеження та проведено ПЛР-тестування. Результат на Covid-19 був позитивним. З онкологією пацієнт боровся впродовж останніх двох років.Поступив чоловік у дуже важкому стані. Лікування не давало бажаних результатів, було малоефективним. Проте, це не через виявлений коронавірус, а через важку симптоматику пов’язану з онкологією. Жодних позитивних змін не було, стан тільки погіршувався і сьогодні о 2-й годині ночі він помер”, – каже директор Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.

Тіло померлого родина ще не забрала, – повідомили у лікарні. Зараз ритуальна служба проводить усі підготовчі заходи. Після того, як буде підготовлено місце для поховання, рідні зможуть попрощатися з померлим, дотримуючись всіх карантинних норм. На місцевому кладовищі для людей, померлих від коронавірусу, є спеціально відведена ділянка.

коронавірус жертва
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі