Сучасну і креативну відпочинкову зону зроблять у Тернополі (ВІДЕО)

Облаштувати її вирішили у закинутому сквері на вулиці Качали. Особливістю стане полі на 5 локацій, планують там навіть кінотеатр просто неба.

Розпочали роботу над проєктом майже тиждень тому. Зараз очікують на заміну комунікацій і тоді продовжать облаштовувати трансфер-містечко. Згідно з планами, там, окрім, кінотеатру, буде ще 4 зони: інклюзивно-ресурсна, пленерна, досліджуюча та розважальна. Керівник підрядної організації, яка виконує роботи каже, поділ продумали так, аби було комфортно і відвідувачам, і мешканцям довколишніх будинків, повідомляє т1

Авторка проєкту – директорка Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Галина Литвинюк. Жінка розповіла, що таку сучасну зелену зону у рідному місті мріяла облаштувати давно. У Тернополі аналогів такому міні-містечку немає. Схожих проєктів, зауважує авторка, в Україні не зустрічала.

В управлінні ЖКГ зазначили реалізовують проєкт в рамках громадського бюджету Тернополя 2020. Вартість – орієнтовно до півтора мільйона гривень. Завершити роботи планують до кінця серпня.

Тернопіль зона_відпочинку облаштування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі