"5000 гривень за порушення": в Україні можуть почати штрафувати за куріння на балконах

"5000 гривень за порушення": в Україні можуть почати штрафувати за куріння на балконах, Георгій Шевчук

Визначити штраф за куріння в громадських місцях і на балконах у розмірі 5000 гривень пропонує громадський активіст Микола-Роман Дмитрів.

Він уже зареєстрував відповідну петицію на сайті офіційного інтернет-представництва президента України. І дана петиція набуває все більшої підтримки.

"Чому повинні страждати діти і батьки? Штраф 5 000 грн. Ми всі зараз на карантині вдома зі своїми близькими з батьками або дітьми. Лікарі рекомендують регулярно провітрювати приміщення і дотримуватися карантинних заходів. Але багато хто зіткнувся з такою проблемою, що у відкриті вікна спальні до дітей летить дим з прилеглих балконів. І влітку ця проблема загостриться ще більше оскільки всі будуть провітрювати свої квартири.

Адже ті хто курить на балконі отруюють не тільки себе, але і вас або можливо ваших дітей. Згідно нинішнього закону України про заборону куріння в громадських місцях, дозволено палити на балконі випускаючи дим прямо вам у вікна! Коли сусіди знизу курять на своєму балконі, в квартирі зверху неможливо перебувати! І не тільки влітку. Ця проблема, для багатьох посилюється алергічною реакцією на тютюновий дим.

Просимо внести доповнення до нинішнього закону про куріння в громадських місцях. Заборонити куріння на балконах багатоквартирних будинків.Зробити штраф в розмірі 5 000 грн за куріння в громадських місцях і на балконах"- ідеться у тексті петиції.

Петиція заборона_куріння_на_балконах штрафи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі