• Головна
  • Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ)
20:01, 14 травня 2020 р.
1

Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ)

Цікавими та неочікуваними знахідками знову дивує любителів історії Кременеччини дослідниця Іра Дан-Коен.

Цього разу вона поділилася фотокопіями рідкісного документа – паспорта монаха з Кременця, який, очевидно, чимало подорожував майже сотню років тому. Документ виданий в час, коли Кременець, за Ризькою угодою, перебував у складі Польщі. Пише Терен.

– Таємничий монах з Кременця. Харизматичний і активний, подорожував до Болгарії, Палестини,Франції, Румунії, Туреччини, Росії. Про це свідчать візи і штемпелі граничні. Паспорт виданий в Кременці 30 жовтня 1930 року на ім’я Себастіана Коширец, – розповідає Ірина Дан-Коен.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
ok
14 травня 2020 р., 21:31
Чому тут постійно новини з Кременечини??? Писака певне звідти.. немає нічого тільки Кременецькі проститутки в Китаі.. а іх проблеми.. сайт став повним лайном.. не новини.. а баба бабі сказала..а та добрехала..
Останні новини
ТОП новини
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
"Несамовитий дощ і гроза ринуть потоками на тлі спеки, негода пре тільки в конкретні області": де в Україні буде злива?
Оголошення
live comments feed...