Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ)

Цікавими та неочікуваними знахідками знову дивує любителів історії Кременеччини дослідниця Іра Дан-Коен.

Цього разу вона поділилася фотокопіями рідкісного документа – паспорта монаха з Кременця, який, очевидно, чимало подорожував майже сотню років тому. Документ виданий в час, коли Кременець, за Ризькою угодою, перебував у складі Польщі. Пише Терен.

– Таємничий монах з Кременця. Харизматичний і активний, подорожував до Болгарії, Палестини,Франції, Румунії, Туреччини, Росії. Про це свідчать візи і штемпелі граничні. Паспорт виданий в Кременці 30 жовтня 1930 року на ім’я Себастіана Коширец, – розповідає Ірина Дан-Коен.

Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ), фото-1 Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ), фото-2 Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ), фото-3 Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ), фото-4 Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ), фото-5 Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ), фото-6 Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ), фото-7 Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ), фото-8 Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ), фото-9 Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ), фото-10 Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ), фото-11 Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ), фото-12 Закордонний паспорт загадкового монаха-мандрівника з Тернопільщини сторічної давнини (ФОТО, ДОКУМЕНТ), фото-13
тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі