"Непоправна втрата": на Тернопільщині раптово померла відома громадська діячка (ФОТО)

"Непоправна втрата": на Тернопільщині раптово померла відома громадська діячка, Георгій Шевчук

На Тернопільщині обірвався земний шлях знаної громадської діячки, що своєю працею здійснила неоціненний внесок у відродження та процвітання нашої культури.

Як повідомляє "Сорока",відійшла у вічність Орися Петрівна Синенька, яка майже тридцять років була керівником Бучацької районної організації Товариства "Меморіал" імені В.Стуса.

"Ця енергійна, мудра, особлива жінка, яка стала прикладом безкорисливої любові до України для молодого покоління нашого краю, майже три десятиліття залишалася незмінним керівником Бучацької районної організації Товариства "Меморіал" імені В.Стуса.

Дивує, захоплює і надихає інших її щоденна самопосвята служінню українській справі, наполегливість у виконанні місії збереження пам’яті про звитягу борців за волю України для майбутніх поколінь. Вражають обсяги зробленого… Так оцінювали цю неймовірну жінку друзі та колеги. Колектив працівників Бучацької районної державної адміністрації висловлює щирі співчуття рідним з приводу непоправної втрати - смерті найдорожчої людини. Розділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами!",- прокоментували трагічну подію у Бучацькій РДА.

"Непоправна втрата": на Тернопільщині раптово померла відома громадська діячка (ФОТО), фото-1
Раптова_смерть громадська_діячка Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі